13.10.2025  18:41   Віталій Хіневич

У Харківській області ввели аварійні відключення світла

Другий раз за день енергетики вводять аварійні відключення світла.


 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
 
Повідомляється, що в Харкові та Харківській області застосовуються графіки аварійних відключень.
 
Варто зазначити, що вранці 13 жовтня через перевантаження енергосистеми та наслідки попередніх атак рф у Харківській області запровадили аварійні відключення електроенергії. 
 
О 13.00 в АТ «Харківобленерго» повідомили, що в м. Харків та Харківській області скасовані графіки аварійних відключень.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківські комунальники відремонтували близько 90 домофонів.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день