Пройшли святкові заходи для дітей Харкова.

Як повідомляє РЕДПОСТ, для школярів з Новобаварського та Холодногірського районів, які відвідують метрошколу, пройшли новорічні свята. Після конкурсів та інших розваг учні отримали солодкі подарунки.

Святковий захід відбувся й для учнів Харківського ліцею №53. З прийдешніми зимовими святами дітей привітала голова Адміністрації Основ’янського району Ганна Головчанська, яка побажала їм ніколи не втрачати віри в добро.


Комментариев: 0