16.09.2024  12:45   

Чоловік у Харкові кинув гранату з балкона убік свого співрозмовника

Підозрюваний — харків’янин, який раніше неодноразово притягався до кримінальної відповідальності, зокрема за злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та крадіжки.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську обласну прокуратуру.
 
За даними слідства, 14 вересня цього року 43-річний чоловік вийшов на балкон своєї квартири, розташованої на першому поверсі в будинку по вул. Героїв Праці, щоб поспілкуватись зі знайомим, який стояв на вулиці.
 
У ході бесіди між чоловіками виник словесний конфлікт. Підозрюваний зайшов у кімнату, але зовсім не для того, щоб припинити суперечку. Він взяв гранату РГД-5, яку незаконно зберігав у себе вдома, та, повернувшись на балкон, висмикнув запобіжну чеку з кільцем і кинув бойовий припас у бік свого співрозмовника. 
 
Внаслідок вибуху 34-річний потерпілий отримав тілесні ушкодження, однак завдяки вчасно наданій медичній допомозі його життя врятовано.
 
Правоохоронці оперативно затримали зловмисника. Наразі встановлюються обставини, за яких чоловік придбав гранату, а також вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
 
За процесуального керівництва Салтівської окружної прокуратури м. Харкова повідомлено про підозру 43-річному чоловіку за фактами закінченого замаху на умисне вбивство та придбання, зберігання бойового припасу без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 15, ч.1 ст.115, ч. 1 ст. 263 КК України).
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові чоловік побив дітей та погрожував дружині.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день