31.08.2024 19:50 Віталій Хіневіч
Замість будинків руїни: наслідки обстрілів Харківщини (фото)
Війська рф знову здійснили авіатаки на Харків та передмістя, в результаті чого двоє людей загинули, 12 — отримали поранення.
За даними слідства, 31 серпня орієнтовно о 14:40-14:50 збройні сили рф завдано авіаційні удари по Харкову та передмістю.
У с. Черкаська Лозова внаслідок обстрілу загинули дві 41-річні жінки. Ще одинадцять людей зазнали поранень, серед них 14-річна дівчинка. У селі зруйновано та пошкоджено житлові будинки, авто. Сталась пожежа.
Поблизу с. Камʼяна Яруга Чугуївського району внаслідок авіаудару отримала поранення 22-річна жінка.
У Шевченківському районі м. Харкова зафіксовано влучання авіаційного боєприпасу у лісосмузі. Без постраждалих.
За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури розпочато досудові розслідування за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. ч. 1, 2 ст. 438 КК України).
Раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові тривають
роботи з розбирання завалів житлової багатоповерхівки (фото).
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости