27 серпня Харківщина знову зазнала масованих обстрілів з боку російських військ, внаслідок чого постраждало чимало мирних жителів та була зруйнована цивільна інфраструктура.
Про це повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області Володимира Тимошка.
У місті Ізюм російські військові завдали удару двома ракетами Х-59, внаслідок чого постраждало 12 цивільних, серед яких 5 дітей віком від 3 до 16 років. Пошкоджено 15 будинків поблизу місць прильотів.
Місто Богодухів також зазнало обстрілів з РСЗВ «Торнадо-С» із застосуванням касетних снарядів. Цивільні, які перебували на автобусній зупинці, потрапили під обстріл, що призвело до загибелі одного чоловіка та поранення ще восьми осіб. Руйнувань зазнали нежитлова будівля, мікроавтобус, автомобілі, кафе, приватні будинки та господарчі споруди.
Від російських атак постраждали й інші населені пункти Харківщини:
Поліція Харківщини продовжує документувати наслідки воєнних злочинів, здійснюючи огляди місць подій та заносячи інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За останню добу було зафіксовано 19 кримінальних проваджень, пов’язаних зі збройною агресією російської федерації.
Комментариев: 0