24.08.2024  08:31   Рита Парфенова

Загострення боїв на Куп’янському напрямку: зведення Генштабу ЗСУ

Харківський та Куп'янський напрямки продовжують бути ареною інтенсивних бойових дій, де кожен день приносить нові випробування для українських військових.

війна в україні

Про це йдеться в оперативній інформації від Генерального штабу ЗСУ, повідомляє РЕДПОСТ.

Харківський напрямок

Протягом минулої доби на Харківському напрямку відбулося сім бойових зіткнень у районах населених пунктів Липці та Вовчанськ. Ворог активно намагався прорвати оборонні позиції українських захисників, але всі атаки були успішно відбиті.

Як повідомив начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник, завдяки професійним діям наших оборонців, ворог зазнав значних втрат: близько 80 окупантів було вбито та поранено. Крім того, знищено чотири артилерійські системи, дві бронемашини та дев’ять одиниць автомобільної й спеціальної техніки.

Куп'янський напрямок

На Куп’янському напрямку ситуація виявилася ще складнішою — тут зафіксовано 20 бойових зіткнень. Українські сили оборони героїчно стримували натиск противника в районах Петропавлівки, Курилівки, Синьківки та Стельмахівки, продовжуючи тримати оборону і не давати ворогу просуватися вперед.

За інформацією Мельника, для посилення тиску на цьому напрямку російські терористи перекинули частину своїх підрозділів із Харківського напрямку. Однак, українські захисники не лише стримують атаки, а й докладають максимальних зусиль, щоб зруйнувати стратегічні плани ворога та завдати йому істотних втрат.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині загарбники обстріляли з Сонцепеку Вовчанськ.

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день