16.07.2024 13:40 Віталій Хінєвіч
У Харкові викрито ексспівробітницю банку, яка передавала дані з карток переселенців з Донецької та Луганської областей
За даними слідства, у березні 2023 року до співробітниці філії у Харкові одного з відомих українських банків звернувся знайомий, який запропонував їй «співпрацю».
Жанка систематично передавала чоловіку останні 4 цифри номеру картки осіб, що є клієнтами цього банку, прізвище та імʼя яких він надсилав їй у месенджерах.
При цьому працівниця банку підписувала зобов’язання про нерозголошення даних, отриманих у ході роботи, проте це її не зупиняло здійснювати несанкціонований збут інформації з обмеженим доступом.
Надалі її знайомий використовував останні 4 цифри номера картки користувачів як пароль для входу в особистий кабінет онлайн-банкінгу та виводив звідти гроші.
Правоохоронцями встановлено, що співробітниця банку передала дані карток 136 клієнтів, переважна більшість яких є внутрішньо-переміщеними особами з Донецької та Луганської областей.
Правоохоронці викрили зловмисницю та повідомили їй про підозру. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.
Наразі встановлюються інші фігуранти вказаного кримінального провадження. Слідство триває.
Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в Харківській області.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що протягом доби поліцейські зареєстрували 1452
звернення від мешканців Харкова та області.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости