11.07.2024  20:42   Рита Парфенова

Рятувальники розповіли, як гасили пожежу після обстрілу Борової (фото)

11 липня близько 16:05 ворог завдав авіаударів по житловому сектору селища Борова в Ізюмському районі.

борова
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ДСНС України у Харківскій області, удар КАБами пошкодив частину житлового будинку, а також сусідні приватні оселі, надвірні забудови та легкові автомобілі. Внаслідок бомбардування сталася пожежа на території приватного домоволодіння, знищено гараж, надвірні забудови та три легкові автомобілі на площі понад 120 м².
 
борова

Для ліквідації наслідків залучили три одиниці техніки, дев'ять рятувальників та медичний розрахунок ДСНС.

борова

За інформацією обласної прокуратури, загалом пошкоджено щонайменше 12 житлових будинків, господарчі приміщення, авто.

Постраждали чотири людини: двоє чоловіків віком 52 та 69 років, а також дві жінки 30 й 70 років. У всіх потерпілих — гостра реакція на стрес.

борова

За процесуального керівництва Ізюмської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що авіаційний удар по приватному сектору селища Борова спричинив пожежу та пошкодив 12 будинків.

борова

борова
 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день