
Новость из раздела: Армія
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1260615-u-rf-obmanyuyut-naselennya-rozpovidyami-pro-udar-po-vischomu-kerivnitstvu-ukrayini
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1260615-u-rf-obmanyuyut-naselennya-rozpovidyami-pro-udar-po-vischomu-kerivnitstvu-ukrayini
У РФ обманюють населення розповідями про удар по вищому керівництву України
Про це свідчить перехоплення воєнної розвідки України
Як повідомляє РЕДПОСТ, із посиланням на ГУР МО України, цивільні РФ у перехопленні воєнної розвідки обговорюють новини з російського телебачення, в яких розповідалося про нібито удар російських ракет по Києву, де перебуває вище політичне керівництво держави:
- «сегодня ночью туда бахнули, там было в штабе, они в подвале, и подвал там, ну, бетонный»;
- «скорых было много, скорые ехали, и на вертолетах везли у Польшу».
Нагадаємо, раніще РЕДПОСТ писав, що у РФ, на територіях по сусідству із Харківщиною, не дають людям вільно переміщатися, забороняючи проїзд.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Окупанти пиячать, чадуть, вмирають та сподіваються на допомогу вагнерівців (відео)
- Вагнерівців активно знищують ЗСУ, а мобілізовані переховуються від війни - перехоплення ГУР (відео)
- Російські солдати шкодують, що заколот Пригожина провалився (відео)
- Окупанти божеволіють та стріляють по своїх (відео)
- У армії загарбників бунтують командири (відео)
- Окупанти готуються до наступу ЗСУ, не виключаючи, що тікатимуть (відео)
- Солдатам окупантів не виплачують гроші, боєприпасів вистачає лише щоб покінчити із собою, а їхні родини голодують (відео)