19.02.2014  16:28   

СБУ начинает антитеррористическую операцию на территории страны – текст заявления

Служба безопасности Украины и Антитеррористический центр Украины начинают антитеррористическую операцию на территории страны.


// zyalt.livejournal.com
СБУ начинает антитеррористическую операцию на территории страны – текст заявления

Об этом говорится в заявлении главы СБУ Александра Якименко.

Текст заявления

Шановні громадяни!

Події останньої доби в Україні засвідчили наростаючу ескалацію силових протистоянь та масове застосування зброї зі сторони екстримісько налаштованих угруповань.

В багатьох регіонах держави захоплюються органи місцевої влади, структури міністерства внутрішніх справ, служби безпеки, прокуратури, військові частини, склади з боєприпасами.

Горять приміщення судів, вандали нищать приватні помешкання, вбивають мирних громадян.

Так, тільки за останню добу понад 1500 одиниць вогнепальної зброї і 100 тисяч набоїв, опинилися в руках злочинців.

Сьогодні відбувається свідоме, цілеспрямоване застосування насильства, шляхом підпалів, убивств, захоплення заручників, залякування населення з метою досягнення злочинних цілей. Все це з використанням вогнепальної зброї. Це вже не прояви тероризму – це конкретні терористичні акти!

Радикальні і екстремістські угруповання своїми діями несуть реальну загрозу життю мільйонам українців.

В зв’язку з цим, Службою Безпеки та Антитерористичним Центром України сьогодні прийнято рішення про початок проведення на території України антитерористичної операції.

Хочу зазначити, що рівень суспільної небезпеки який існує в Україні потребує залучення усіх суб’єктів, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом.

Згідно із Законом України «Про боротьбу з тероризмом» до цієї роботи  залучені: Служба Безпеки України, Міністерство Внутрішніх справ, Міністерство оборони, Прикордонна Служба України, Центральні та місцеві органи влади.

З огляду на таке рішення в державі запроваджуються заходи щодо посилення безпеки охорони громадського порядку та державного кордону.

Я звертаюсь до всіх громадян України з проханням зберігати спокій та дотримуватись у своїх діях законодавчих вимог.

Я вже поінформував Президента держави про рішення щодо проведення антитерористичної операції.

Голова Служби безпеки України Олександр Якименко

Источник:   сайт СБУ
Тэги:  сбу, евромайдан, киев
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 5

Оставить комментарий

Геннадий // 2014-02-19 17:21:34 // Ответить
http://uainfo.org/yandex/278637-vse-kto-esche-ubezhden-chto-berkut-na-rabote-posmotrite-eto-zverstvo-video.html это такая у вас работа? Так кто террорист?

С Гаршина // 2014-02-19 18:17:00 // Ответить
Ты урод.Если поддерживаешь этих ушлепков западэнских.Припершихся в красивый город из своих колхозов... Или Беркут пришел на площадь и все поджог???????? Крокодил Гена!!! )))))) Без мозгов!

Rex // 2014-02-20 09:15:23 // Ответить
иди чмокни яныка в опу!

31ГДН // 2014-03-03 05:59:55 // Ответить
ОТ ЖЕ ЛЯПОТА! Наконецто они пригрели свои кресла и попрут своих же выдвиганцев под шею гнать! Все кто вчера еще был НАРОД, сейчас станут Террористами. УРА!! А я говорил!! Я знал! "Постояли, помайданили (лохи)нам на благо, а теперь жуть-жуть, все по норма!" Умница Турчинов. Держать зверье надо в клетке! И выпускать по надобности. Зверью много не надо для щастя, "Хлеба и Зрелишь"!!!

31ГДН // 2014-03-03 06:02:56 // Ответить
Та ты шо? А разве есть отличие? они ж все за одно!! Янык слямзил бабулес и вывез за границу. (отмыл так сказать) теперь очередь других намывать с наших шкур. Через 10 лет процедуру повторить!! Буагага. Какие же вы все лохи! На вас можно бесплатно ездить, а вы еще и прославляете. Это называется Стокго́льмский синдром :)

 
 
 

В этот день