27.10.2025   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286575-ne-bude-gazu-u-zhiteliv-dvoh-harkivskih-vulits

Не буде газу у жителів двох харківських вулиць

Харківська міська філія «Газмережі» пернесла час проведення робіти на мережах міста.


Не буде газу у жителів двох харківських вулиць
Як повідомляє РЕДПОСТ, 28 жовтня 2025 року харківські газовики проведуть роботи з підготовки мереж міста до осінньо-зимового періоду в Київському районі міста.
 
Тимчасово буде припинено газопостачання споживачам за адресами:
 
  • вул.Інтернатська – Всі будинки
  • вул.Шевченка буд. 329
 
Споживачів просять бути обачними та перекрити крани перед газовими приладами.
 
Раніше роботи планувалося провести 23 жовтня 2025 року.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області запровадили графіки аварійних відключень електроенергії та коли не буде газу у деяких селищах області.  
 
←Вернуться Печать