Новость из раздела: ЖКГ
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286575-ne-bude-gazu-u-zhiteliv-dvoh-harkivskih-vulits
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1286575-ne-bude-gazu-u-zhiteliv-dvoh-harkivskih-vulits
Не буде газу у жителів двох харківських вулиць
Харківська міська філія «Газмережі» пернесла час проведення робіти на мережах міста.
Не буде газу у жителів двох харківських вулиць
Як повідомляє РЕДПОСТ, 28 жовтня 2025 року харківські газовики проведуть роботи з підготовки мереж міста до осінньо-зимового періоду в Київському районі міста.
Тимчасово буде припинено газопостачання споживачам за адресами:
- вул.Інтернатська – Всі будинки
- вул.Шевченка буд. 329
Споживачів просять бути обачними та перекрити крани перед газовими приладами.
Раніше роботи планувалося провести 23 жовтня 2025 року.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області запровадили графіки аварійних відключень електроенергії та коли не буде газу у деяких селищах області.