Росія почала гатити по Україні новою зброєю: що це за ракети

11.08.2024  16:39
Країна-агресорка півроку працювала над вдосконаленням необхідної їй зброї.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, 31 липня та 6 сепрня 2024 року противник після паузи в 5 місяців поступово нарощує використання вдосконалених балістичних ракет KN-23 для ударів по Україні. До цього росіяни били по українським містам цими ракетами в ніч на 15 лютого 2024 року. Можливо, такою ракетою було завдано удару по Харкову 2 січня 2024 року.
 
Доопрацюванню цієї зброї та розробки нової тактики нанесення ударів по Україн і використав ворог весь цей час . 
 
  • KN-23 - балістична ракетою малої дальності виробництва Північної Кореї, довжиною 7,5 м, діаметром 0,95 м, вагою від 3 415 кг.
  • Максимальна дальність польоту 690 км.
  • Бойова частина може бути звичайна: унітарна, чи касетна, чи ядерна.
  • Вага не перевищує 500 кг.
  • Зовні схожа із російською Іскандер-М.
Вона не відрізняється особливою точністю та якістю. Але наносить руйнівні удари. Приклад - трагічні події у Броварському районі  - падіння ракети на будинок, у якому загинули батько та 4-річна дитина.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав від якої країни Путін сподівається отримати мільйонні партії снарядів та ракет та за яких умов РФ не зможе воювати.