Меню
Новини Харкова
Агресія рф
Надзвичайні події
Відео
Фoто
Історія
Lifestyle
Реклама
ЖКГ
Главная
/
Новини Харкова
/
ЖКГ
У сквері Незалежності висадили 10 нових дерев
28.04.2026 15:45
Комунальники висадили 10 нових дерев замість тих, що були знесені торік, відновлюючи зелену зону.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ
із
посиланням
на Харківську міську раду.
Фахівці СКП «Харківзеленбуд» підібрали для цієї локації в’язи, липи та горобину.
Усі саджанці - крупноміри віком 10-12 років.
Це гарантує їхню витривалість у міському середовищі та швидке формування густої крони.
Читайте нас у
Facebook
,
Telegram
та
Instagram
Раніше
РЕДПОСТ
писав, у Харкові
відновлено
роботу технічних систем.