У сквері Незалежності висадили 10 нових дерев

28.04.2026  15:45
Комунальники висадили 10 нових дерев замість тих, що були знесені торік, відновлюючи зелену зону.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Фахівці СКП «Харківзеленбуд» підібрали для цієї локації в’язи, липи та горобину. 
 
 
Усі саджанці - крупноміри віком 10-12 років. 
 
 
Це гарантує їхню витривалість у міському середовищі та швидке формування густої крони.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, у Харкові відновлено роботу технічних систем.