Про це повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко, передає РЕДПОСТ.
Протягом останньої доби росіяни двічі били по цивільних автівках у Слатиному
Перший удар стався вчора близько 17:40, другий – сьогодні о 7:20. В обох випадках окупанти поцілили по машинах FPV-дронами на оптоволокні, коли вони стояли біля домоволодінь.
Незначних пошкоджень також зазнали паркани, господарчі споруди і будинки.