Ворог завдає ударів по цивільних автомобілях у Слатиному

18.04.2026  11:05
Власники автомобілів у цей час перебували в будинках. Вони не зазнали поранень.

Про це повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко, передає РЕДПОСТ.

 
Протягом останньої доби росіяни двічі били по цивільних автівках у Слатиному
 
 
Перший удар стався вчора близько 17:40, другий – сьогодні о 7:20. В обох випадках окупанти поцілили по машинах FPV-дронами на оптоволокні, коли вони стояли біля домоволодінь. 
 
Незначних пошкоджень також зазнали паркани, господарчі споруди і будинки.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram