У Харкові понад 1,8 тисячі комунальників прибирають сніг

25.02.2026  10:09
До робіт залучили близько 250 одиниць спецтехніки.

Як повідомляє РЕДПОСТ, в Харкові комунальне підприємство «Шляхрембуд» проводить роботи з очищення міста від снігу.

Працівники впорядковують вулично-дорожню мережу та прибудинкові території багатоквартирних будинків. Особливу увагу приділяють основним магістралям, тротуарам і під’їздам до житлових будинків.

Станом на сьогодні до прибирання залучено понад 1,8 тисячі працівників та близько 250 одиниць спеціальної техніки.

 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що понад 1800 комунальників і 200 одиниць техніки розчищають Харків від опадів.