Попри складні погодні умови, сьогодні працівники КП «Шляхрембуд» усувають наслідки відлиги на дорогах міста та у дворах багатоквартирних будинків.
Комунальники оперативно реагують на ситуацію: прибирають залишки льоду, талий сніг та посипають небезпечні місця протиожеледними матеріалами.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові вода потрапила в
газопровід через самовільну заміну обладнання.