За тиждень «Міськсвітло» ліквідувало десятки аварій

02.01.2026  12:35
Минулого тижня фахівці виконали низку заходів для забезпечення безперебійного освітлення міста.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Зокрема, усунено понад 77 аварійних ситуацій, замінено 3 опори, 28 світильників, 133 лампи та 9 кронштейнів, а також відремонтовано 320 світильників.
 
Окрім цього, працівники підприємства провели планово-попереджувальний ремонт 79 виконавчих пунктів, помили та очистили 248 світильників, а також очистили 502 елементи мереж зовнішнього освітлення для підвищення якості освітлення.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківські комунальники 1 січня продовжують прибирати сніг.