24 грудня близько 19:30 у Шевченківському районі Харкова зафіксовано влучання. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов, передає РЕДПОСТ.
За його словами, на місці події виникла пожежа.
Інформація щодо наслідків уточнюється.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що 24 грудня близько 5:30 збройні сили рф здійснили
обстріл енергетичного об’єкта у передмісті Харкова. За попередньою інформацією, ворог застосував РСЗВ «Торнадо-С».