Як повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на Харківську міську філію «Газмережі», у грудні стартував регулярний період передання даних із газових лічильників.
Мешканцям Харкова пропонують зафіксувати показання за листопад протягом перших п’яти днів місяця – з 1 по 5 число. Це дозволить коректно сформувати рахунки та уникнути розбіжностей у нарахуваннях.
Передати показання до Харківської міської філії «Газмережі» можна кількома зручними способами. Онлайн-формат доступний через особистий кабінет на платформі «Газмережі». Також працює контакт-центр, де дані приймають у телефонному режимі.
Додаткові нагадування, корисні інструкції та актуальна інформація регулярно публікуються на офіційних каналах компанії в Telegram та Facebook.
Канали для передання показань: