Харківські комунальники впорядковують двори міста

17.11.2025  20:30
На яких роботах та де задіяні фахівці підприємства розповіли у КП «Шляхрембуд» Харкова.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, бригади філії «Благоустрій» комунального пдприємства наводять лад в Основ'янському районі. Вони прибирають опале листя у дворах багатоповерхівок та вздовж «червоних» ліній. До робіт залучено понад 140 працівників підприємства.
 
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харківські комунальники провели осінню толоку.