У Харкові продовжують роботу 40 пунктів видачі безкоштовного гарячого харчування. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Локації облаштовані на базі шкіл та інших освітніх закладів у всіх районах міста.
Мешканці можуть звертатися до пунктів з понеділка по суботу, з 11:00 до 14:00, щоб отримати гарячий обід.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram