Як
розповів міський голова Ігор Терехов під час заходу в рамках проєкту «Нова країна» від інформаційного порталу «LB.ua», роботу, зокрема, активно пропонують внутрішньо переміщеним особам, передає
РЕДПОСТ.
«Державна служба зайнятості має спрямувати свою діяльність на заохочення людей перекваліфіковуватись і починати працювати. Наприклад, нам потрібні водії. Зараз машиністами в метро, водіями трамваїв і тролейбусів працюють жінки.
Ми їх навчаємо та даємо роботу. І потребуємо в цьому напрямку державної підтримки», - підкреслив мер.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що Ігор Терехов пояснив, чому потрібно
відновлювати житловий фонд вже зараз.