У харківському метро поліцейські знайшли маленьку дівчинку

23.10.2025  16:36
Стало відомо, що сталося із дитиною у харківській підземці на Салтівці.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, 23 жовтня 2205 року близько 08:30 поліцейські метрополітену помітили 7-річну дівчинку у підземному переході станції метро “Академіка Павлова”, яка була без супроводу дорослих.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
З’ясувалося, що дитина відстала від бабусі у переході та загубилася. Правоохоронці оперативно встановили батьків дитини. Загрози життю і здоров’ю дівчинки немає, її передали рідним.
 
Поліція закликає батьків постійно стежити за дітьми у громадських місцях, особливо на станціях і переходах метрополітену, щоб запобігти подібним ситуаціям.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині дівчинка отримала опіки під час пожежі.