Як повідомляє
РЕДПОСТ, 23 жовтня 2205 року близько 08:30 поліцейські метрополітену помітили 7-річну дівчинку у підземному переході станції метро “Академіка Павлова”, яка була без супроводу дорослих.
З’ясувалося, що дитина відстала від бабусі у переході та загубилася. Правоохоронці оперативно встановили батьків дитини. Загрози життю і здоров’ю дівчинки немає, її передали рідним.
Поліція закликає батьків постійно стежити за дітьми у громадських місцях, особливо на станціях і переходах метрополітену, щоб запобігти подібним ситуаціям.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що на Харківщині дівчинка
отримала опіки під час пожежі.