Як повідомояє
РЕДПОСТ, аварійно-диспетчерська служба Харківської міської філії «Газмережі» оперативно прибула на місце обстрілу. Фахівці обстежили газові мережі довкола епіцентру вибухів на наявність пошкоджень та витоків.
До зруйнованої будівлі газопостачання припинили задля безпеки. Усі інші споживачі, на щастя, залишилися з газом.