Як повідомляє РЕДПОСТ, білих лебедів із Центрального парку перевезли на зимівлю до Харківського зоопарку. Вранці фахівці-зоологи виловили птахів і випустили їх на великому озері серед інших мешканців зоопарку.
Тим часом у Центральному парку почали підготовку водойми до зимового періоду. Планується спустити воду, демонтувати фонтан, а латаття та прибережні рослини вивезти на зберігання, щоб вони не постраждали від морозів.