Білі лебеді з Центрального парку Харкова відправилися на зимівлю (фото)

20.10.2025  12:23
Зоологи перевезли лебедів із Центрального парку Харкова до зоопарку, де вони проведуть зиму. Тим часом водойму парку готують до морозів: спустять воду, демонтують фонтан та збережуть рослини.

Як повідомляє РЕДПОСТ, білих лебедів із Центрального парку перевезли на зимівлю до Харківського зоопарку. Вранці фахівці-зоологи виловили птахів і випустили їх на великому озері серед інших мешканців зоопарку.

 

Тим часом у Центральному парку почали підготовку водойми до зимового періоду. Планується спустити воду, демонтувати фонтан, а латаття та прибережні рослини вивезти на зберігання, щоб вони не постраждали від морозів.

 

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що виїзні лекції Харківського зоопарку для учнів повертаються.