Як повідомляє РЕДПОСТ, 27 жовтня 2025 року фахівці Харківської міської філії «Газмережі» проведуть роботи з підготовки системи газопостачання до осінньо-зимового періоду в Київському районі Харкова.
Під час виконання технічних заходів тимчасово буде припинено подачу газу за такими адресами:
У «Газмережах» закликали мешканців бути уважними та перед початком робіт перекрити крани перед газовими приладами. Після завершення робіт підключення житлових будинків до системи газопостачання відбудеться лише за умови надання доступу до квартир для обстеження внутрішньобудинкових мереж – згідно з вимогами Правил технічної експлуатації систем газопостачання.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині 20 жовтня запровадять обмеження електропостачання для промислових споживачів.