У Харкові кілька автобусів працюватимуть як мобільні пункти незламності

16.10.2025  21:08
Про це поінформував мер Харкова Ігор Терехов.
Як повідомляє РЕДПОСТ, мер Харкова Ігор Терехов під час зустрічі в межах роботи Асоціації прифронтових міст та громад нагадав, що у грудні 2024 року в місті почав роботу перший автобус швидкого реагування, який використовується для надання допомоги постраждалим від обстрілів.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
«Ми плануємо оснастити ще кілька автобусів, щоб у разі блекауту або масованих обстрілів вони могли працювати як мобільні пункти незламності. Там можна буде зігрітися, підзарядити телефони, отримати допомогу та гарячі напої», - зазначив Ігор Терехов.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що десятки громад Харківської області підписали у Харкові меморандуми про наміри приєднання до АПМГ.