Харківські комунальники усувають аварійні ситуації на мережах зовнішнього освітлення

15.10.2025  14:55
За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули близько 80 аварій на мережах зовнішнього освітлення.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Також вони замінили 17 світильників та понад 170 ламп. Ще 195 світильників комунальники відремонтували.
 
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 1 км мереж освітлення.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що обленерго пояснило, як діють графіки аварійних відключень.