Меню
Новини Харкова
Агресія рф
Надзвичайні події
Відео
Фoто
Історія
Lifestyle
Реклама
ЖКГ
Главная
/
Новини Харкова
/
ЖКГ
Харківські комунальники усувають аварійні ситуації на мережах зовнішнього освітлення
15.10.2025 14:55
За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули близько 80 аварій на мережах зовнішнього освітлення.
Про це повідомляє
РЕДПОСТ
із
посиланням
на Харківську міську раду.
Також вони замінили 17 світильників та понад 170 ламп. Ще 195 світильників комунальники відремонтували.
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 1 км мереж освітлення.
Читайте нас у
Facebook
,
Telegram
та
Instagram
Раніше
РЕДПОСТ
писав, що обленерго пояснило,
як діють графіки аварійних відключень.