Як повідомляє
РЕДПОСТ, 3 по 5 жовтня 2025 року у Вінниці відбувся Кубок України та Всеукраїнські змагання «Осінній бал» з естетичної групової гімнастики. Харківські спртсменки здобули низку золотих і бронзових нагород, підтвердивши високий рівень своєї майстерності.
Харківську область представили 5 команд та вибороли :
-
Золото «Avangard Emerald» (8-10 років, довга програма)
-
Золото «Avangard children» (10-12 років, довга і коротка програми)
-
Золото «Avangard Energy» (12-14 років, довга програма)
-
Бронзові нагороди «Avangard junior» (коротка програма)
-
«Avangard» (майстри спорту) — золото у довгій програмі та бронза у короткій.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові відбувся чемпіонат 5 Слобожанської бригади «Скіф» з кросфіту.