Обігрітися та померти: що заборонено робити в оселях нагадали комунальники Харкова

06.10.2025  16:53
Поради від фахівців Харкова, які врятують від трагедії.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, через похолодання на вулиці, багато хто намагається обігріти оселю будь-яким доступним способом.
 
Харківські газовики нагадують, що  використовувати газові плити чи духовки для опалення категорично заборонено. Це небезпечно і може мати трагічні наслідки.

Чому це небезпечно

Під час нестачі кисню утворюється чадний газ та
 
  • швидко накопичується в кров.
  • викликає головний біль, нудоту, запаморочення та навіть втрату свідомості або смерть.
Комунальники закликають берегти себе та використовувати газові прилади тільки за призначенням.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що штучний інтелект викликає психоз.