Чоловік у Харкові чинив домашнє насильство щодо співмешканки

23.09.2025  16:50
Правоохоронці не раз фіксували факти протиправної поведінки зловмисника.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
За цими випадками працівники сектору протидії домашньому насильству реагували відповідно до закону - щодо правопорушника було складено два адміністративні протоколи за ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також розпочато досудове розслідування за нанесення легких тілесних ушкоджень.
 
Попри вжиті заходи, чоловік продовжував чинити домашнє насильство відносно 36-річної співмешканки. Поліцейські винесли щодо нього терміновий заборонний припис. 
 
Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові чоловік здійснив розбійний напад на фінансову установу.