Українські аграрії засіяли 1,6 мільйона гектарів озимини

23.09.2025  15:50
Станом на 23 вересня 2025 року українські аграрії засіяли 1,6 млн га озимих культур.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Урядовий портал.
 
Озимі на зерно сіють вже в усіх областях України.
 
Зокрема, посіяно:
 
  • озимої пшениці – 672 тис. га;
  • озимого ячменю – 37,7 тис. га;
  • озимого жита – 17,7 тис. га;
  • озимого ріпаку – 872,6 тис. га.
Серед лідерів за посівами зернових культур Полтавська, Кіровоградська та Дніпропетровська області. Озимого ріпаку найбільше засіяли у Вінницькій, Хмельницькій та Тернопільській областях.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, як вереснева погода у Харківській області впливає на сільськогосподарську галузь.