Про це повідомляє
РЕДПОСТ із
посиланням на Головне управління ДСНС України у Харківській області.
Від початку повномасштабного вторгнення росії на Харківщині наші герої знищили вже 131127 одиниць вибухонебезпечних предметів.
«Мінна загроза на Харківщині досі залишається надзвичайно високою! Кожен день сапери ДСНС з ризиком для життя борються за те, щоб кожен метр української землі став безпечним для людей», - йдеться у повідомленні.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що у ніч з 21 на 22 вересня
рятувальники Харківського гарнізону здійснили 30 виїздів. Шість лісових пожеж в Ізюмському районі досі гасять.