Зокрема, площа покосу трави склала понад 140 га, було викорчувано 134 пні та прибрано близько 300 кубометрів опалого листя.
Крім того, комунальники продовжують доглядати за зеленими насадженнями: вирізають та подрібнюють сухе гілля, видаляють поросль, виконоють санітарну обрізку кущів та ін.
Працівники філії «Благоустрій» і надалі продовжують піклуватися про чистоту й порядок у місті.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові тривають роботи з
демонтажу багатоквартирних будинків, пошкоджених внаслідок обстрілів російської федерації.