Як повідомляє
РЕДПОСТ, сторони обговорили перспективи встановлення партнерських відносин між містами та окреслили подальші кроки до укладення двосторонньої угоди про муніципальне партнерство.
Олександр Новак подякував шведським партнерам за солідарність і підтримку. Також він розповів про обстановку в Харкові та виклики, які місто долає щодня.
Зі свого боку Джон Йоханссон наголосив на зацікавленості у підтримці міста та запевнив у готовності до подальшої співпраці. Крім того, він розповів про бажання залучити досвід Харкова в реагуванні та розв'язанні проблем в умовах надзвичайних ситуацій.