Шведські партнери продовжать підтримувати Харків та залучать його досвід

05.09.2025  18:38
Перший заступник мера Харкова Олександр Новак провів робочу зустріч з мером міста Еребру (Швеція) Джоном Йоханссоном.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, сторони обговорили перспективи встановлення партнерських відносин між містами та окреслили подальші кроки до укладення двосторонньої угоди про муніципальне партнерство.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Олександр Новак подякував шведським партнерам за солідарність і підтримку. Також він розповів про обстановку в Харкові та виклики, які місто долає щодня.
 
 
Зі свого боку Джон Йоханссон наголосив на зацікавленості у підтримці міста та запевнив у готовності до подальшої співпраці. Крім того, він розповів про бажання залучити досвід Харкова в реагуванні та розв'язанні проблем в умовах надзвичайних ситуацій.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що Міжнародна організація «Mercy Corps» збільшить підтримку Харкова.