Як повідомляє РЕДПОСТ, з 24 серпня 2025 року усі станції Харківського метрополітену будуть працювати для перевезення пасажирів у звичному режимі з 5:30 до 22:00.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові два трамваї змінять маршрут, а один - не ходитиме.