У заході взяли участь міський голова Ігор Терехов, представники обласної влади, військові, правоохоронці, освітяни, підприємці, духовенство та почесні харків'яни.
Мер привітав мешканців міста зі святом і підкреслив, що завдяки єдності харків’янам вдалося вистояти перед ворогом.
«Незважаючи на жахи війни та постійні повітряні тривоги, Харків живе. Наше головне завдання - щоб, попри все, місто розвивалося. Кожен військовий має знати, що про його родину піклуються, що ми створюємо комфортні умови життя для сімей захисників і всіх харків’ян. Я вдячний кожному, хто щодня виходить на роботу, усвідомлюючи ризики обстрілів.
Але ви залишаєтеся на своєму місці й даруєте Харкову життя - вчителі, волонтери, рятувальники, медики, правоохоронці, комунальники та всі мешканці міста. Вірю, що разом ми досягнемо справедливого миру, відбудуємо рідний Харків і всю Україну», - зазначив Ігор Терехов.
Також міський голова привітав нових почесних харків’ян і вручив їм відзнаки.
Нагадаємо, звання «Почесний громадянин міста Харкова» цього року було присвоєне:
-
Родіону Кулагіну - начальнику відділу планування об’єднаної вогневої підтримки - заступнику начальника управління об’єднаної вогневої підтримки Центрального управління об’єднаної вогневої підтримки командування ракетних військ і артилерії командування Сухопутних військ Збройних Сил України, Герою України;
-
Вадиму Гладкову - першому заступнику командувача Національної гвардії України (начальнику штабу);
-
Юрію Ковцуру - заступнику начальника управління поточних операцій штабу 17 армійського корпусу оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України, полковнику;
-
Станіславу Перліну - помічнику голови організаційно-аналітичного відділу Департаменту забезпечення діяльності голови Національної поліції України;
-
Олександру Грянику - директору Харківського ліцею №62;
-
Юрію Сапронову - підприємцю, меценату, волонтеру.