Попри застосування заходів адміністративного впливу до порушника, він продовжував вчиняти психологічне та фізичне насильство щодо співмешканки.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України.
Наразі 46-річному чоловіку повідомлено про підозру у вчинені злочину.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що на Харківщині чоловіка підозрюють у
крадіжці кабелю з електричних опор.