Як повідомяє
РЕДПОСТ, мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що містом курсуватимуть спеціальні автомобілі, з яких фахівці за допомогою гучномовців будуть додатково сповіщати про повітряні загрози. Мер наголосив: під час небезпеки харків’янам слід спускатися в метрополітен, як у найбільше укриття, що розташоване біля святкових локацій.