В Індустріальному районі тривають роботи з усунення наслідків ворожих обстрілів.
Зокрема, бригади КП «Харківблагоустрій» і КП «Шляхрембуд» прибирають бите скло, інше сміття та впорядковують території.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що 18 серпня близько 05:00 російські окупанти
завдали масованого удару по житловому кварталу Харкова безпілотниками.