Як повідомляє
РЕДПОСТ, бригади комунального підприємства протягом тижня
-
наводили лад у приватному секторі Слобідського району, зокрема ремонтуючи та фарбували елементи дитячих майданчиків.
-
прибирали сміття та косили траву в Основ’янському, Київському та Немишлянському районах.
Загалом у серпні в різних районах приватного сектору було вивезено понад 2 тис. куб. м гілок. А з початку року комунальники відремонтували майже 200 елементів дитячих майданчиків і пофарбували понад 300.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що у Холодногірському районі
замінили понад 3 км внутрішньобудинкових мереж.