Шашистки з Харкова стали переможницями та призерками чемпіоната Європи

13.08.2025  18:19
Спортсменки Харкова привезли з Італії нагороди континентальної першісті.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ юні спортсмени з Індустріального району успішно виступили на чемпіонаті Європи з шашок-100, який проходив 1-9 серпня в Італії.
 
 
У складі збірної України вихованки Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок» вибороли чотири медалі серед дівчат до 16 років.
  • Катерина Мусієнко здобула «золото» у блискавичній програмі, «срібло» - у класичній та «бронзу» - у швидкій грі.
  • Василина Куценко стала срібною призеркою блискавичної програми.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писвв, що 40 харківських дітей поїхали на спортивні збори до французького Лілля.