10.08.2025   Дмитро Колонєй
Городской Дозор
Новость из раздела: Суспільство
URL новости: https://redpost.com.ua/news/1283961-ukrayintsi-otrimayut-2000-griven-scho-misyatsya-hto-same

Українці отримають 2000 гривень що місяця: хто саме

Стало відомо з якого часу та хто з громадян України можуть отримати допомогу.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, Уряд вирішив збільшити доплати освітянам, аби підтримати їх у цей нелегкий час. Програма передбачає, що вчителі з вересня 2025 року будуть отримувати «на руки» 2000 гривень. Ці кошти щомісяця надходитимуть на картку.
 
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Гроші будуть нараховувати до кінця того року, в якому в Україні буде скасовано воєнний стан. Тобто, якщо воєнний стан скасують цьогоріч, то педагоги отримуватимуть фінансову допомогу до грудня 2025 року включно. А якщо скасують, наприклад, у 2026 році, то виплати надходитимуть до кінця 2026 року.
 
До вирахування податків розмір виплат становить 2600 гривень. Але «на руки» педагоги отримають 2000 гривень надбавки за роботу в несприятливих умовах. Вчителів запевняють, що гроші надалі будуть надходити без затримок, адже раніше траплялись випадки, коли вчительська тисяча надходила із певними затримками, доки систему нарахування грошей не стабілізували.
 
Читайте також: Підприємці Харківщини можуть отримати фінансову допомогу в рамках міжнародного проєкту
 
До речі, розмір виплат залежить і від педагогічного навантаження, тому деякі освітяни можуть одержати більші доплати. Гроші на картку надходитимуть автоматично, жодних додаткових заяв у вересні не доведеться писати.
 
Водночас у Міносвіти сподіваються, що у 2026 році вчительську доплату підвищать, але тільки в тому випадку, якщо знайдуть додаткове фінансування.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові ветерани можуть отримати допомогу у зпочаткуванні власної справи.
 
←Вернуться Печать