Як повідомляє
РЕДПОСТ, 9 серпня 2025 року правоохоронці на ринку у місті Златопіль виявили, що місцева мешканка незаконно продає безакцизну тютюнову продукцію. Також жінка попалася на продажі цигарок неповнолітньому.
-
Під час обшуку торговельної точки було вилучено 664 пачки тютюнових виробів без марок акцизного податку.
-
Сума продажу яких складає близько 50 тисяч гривень.
Поліцейським офіцером Златопільської громади спільно з ювенальною превенцією Лозівського РВП щодо продавчині складено адміністративний протокол про порушення правил торгівлі тютюновими виробами.
Адміністративні матеріали буде скеровано до суду для прийняття рішення.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що у лікарні Харкова
викрито аферу із фіктивним персоналом та бронюванням.