Як повідомляє РЕДПОСТ, в Харкові продовжують відновлювати житлові будинки, пошкоджені внаслідок російських атак. Зокрема, на вулиці Наталії Ужвій триває капітальний ремонт багатоповерхівки.
Як повідомили в Департаменті з благоустрою, відбудови та реконструкції, будівельники ремонтують дах, демонтують і зводять заново зруйновані стіни та перекриття. Також утеплюються фасад, технічний поверх, підвал та місця загального користування.
У будинку вже замінили більшість знищених вікон і дверей.
У подальшому тут планують оновити вхідні групи й під’їзди, прокласти нові інженерні мережі та встановити ліфти.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові триває розробка проєктів із відновлення житлового фонду.