Як повідомляє
РЕДПОСТ, близько 100 осіб виявили бажання взяти участь у традиційній акції "Кров рятує життя", яка вже четвертий рік поспіль проходить в АТ "Харківобленерго". Зростає не тільки кількість учасників, але і склад: працівники долучають до донорства своїх родичів та знайомих, а в організованих заходах все частіше беруть участь районні підрозділи товариства.