Як повідомляє
РЕДПОСТ, бизько першої години ночі 3 серпня 2025 року окупанти
вдарили «шахедами» типу «Герань-2» по Шевченківському району Харкова. Деталі зʼясовуємо. Один удар прийшовся по складській будівлі біля житлової забудови. На зараз - без постраждалих. Другий шахед влучив у ліопосадку без летонації
У той же час вибухи
пролунали в Чугуїві та Балаклії. Внаслідок ворожих ударів спалахнули приватні будинки.
Інформація щодо постраждалих уточнюється. На місці влучань працюють підрозділи ДСНС та медики.