Як повідомляє
РЕДПОСТ, ДБР викрито ще трьох поліцейських, які працювали на загарбників та сприяли встановленню та зміцненню окупаційної влади на тимчасово захоплених територіях Харківщини.
Один із них у захопленому росіянами Купʼянську
-
погодився на співпрацю з окупаційною адміністрацією
-
спочатку він обіймав посаду «исполняющего обязанности оперуполномоченного отделения по раскрытию преступлений против личности»,
-
потім став «оперуполномоченного отдела уголовного розыска Отдела полиции №1 (г. Купянск)».
-
отримував щомісячну зарплату в розмірі 50 тисяч російських рублів.
Другий, тодішній співробітник поліції в Куп’янську
-
приєднався до окупаційного «правоохоронного органу»
-
виконував обов’язки у підрозділі, який окупанти позиціонували як карний розшук.
Третій фігурант співпрацював з ворогом у Вовчанську:
-
разом з російськими військовими патрулював вулиці,
-
чергував на блокпосту,
-
перевіряв документи у громадян
-
оглядав транспортні засоби
-
зайняв посаду «оперуполномоченного отделения уголовного розыска отделения полиции №3».
Зловмисникам повідомлено про підозру у
-
державній зради, вчиненої в умовах воєнного стану та
-
колабораційної діяльності.