Як повідомляє
РЕДПОСТ, під час телеефіру мер Харкова Ігор Терехов зазанечив, що в місті активно працюють над розширенням безпечного освітнього простору:
-
зараз у Харкові функціонують чотири підземні школи,
-
до осені планують відкрити ще три.
-
навчальні кабінети облаштовано на шести станціях метрополітену.
«Маємо величезний попит на навчання офлайн. Тільки до першого класу вже записалося 5250 дітей - вони з 1 вересня підуть до підземних шкіл. Таким чином, 91 тисяча дітей навчатиметься дистанційно, а 15 тисяч - комбіновано: кілька днів на тиждень - онлайн, а решту - очно в підземних школах», - розповів Ігор Терехов.