За підтримки Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту та ГО «Харківська обласна федерація волейболу» та з ініціативи мера Харкова Ігоря Терехова відбувся турнір з волейболу «Волонтери в дії: допомагаємо граючи», передає
РЕДПОСТ.
У змаганнях взяли участь шість волонтерських команд.
-
Перемогу здобули гравці ГО «Їжа харків’янам»,
-
друге місце посіла команда ГО «Рестарт+»,
-
третє - ГО «Фенікс».